+36 30 5 658 658 gabor@alphadesign.hu

MEGBECSÜLT, STABIL MUNKA, JÓ FIZETÉSSEL?

Igen, pályakezdőként is, nyíregyházi munkahelyen!

Szeretnél jól fizető állást szerezni pályakezdőként?
Jelentkezz kreatív webszerkesztő munkatársnak, vegyél részt élenjáró produkciókban, amelyekre mindig is büszke leszel…

Téged keresünk, ha szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol nyugodt, modern körülmények között élheted ki kreativitásodat, s ahol megbecsülnek emberként, munkatársként.

-Kiváló lehetőség lehet ez pályakezdőként, mert kiváló mentortól sajátíthatod el az internetes kommunikáció fordulatait, amelyek a mindennapi életben is hasznodra lesznek. Olyan tapasztalatokra teszel szert, amelyek későbbi életed során kiváló alapokat nyújtanak majd az érvényesülésben.

-Kapacitásunk bővítéséhez gyakornokokat szeretnénk foglalkoztatni, hogy azokból lelkes munkatársakat neveljünk, akik értékes kollégákká érnek a következő hónapokban. Kollégaként szeretném, ha örömmel dolgoznál együtt felelős csapattagként, képes lennél örülni a közös eredményeknek, a klassz feladatoknak és pozitív hozzáállással segítenéd munkánkat és saját karrieredet.

Ezt érdemes tudnod rólunk

Gergely Gábor vagyok, az Alphadesign  alapítója. Cégem abban segíti partnereit, hogy internetes kommunikációjukat javítva erősebb ügyfélforgalmat tapasztaljanak, ami éves szinten jól mérhető eredményekben mutatkozik meg. Ennek eszközei a jól felszerelt céges honlap, a köré épített kommunikációs stratégia, kampányok és a partnerek felé nyújtott online marketing tanácsadás.

Üzleti partnereink az ország minden tájáról érkeznek, sokszor személyesen nem is találkozunk, mégis kitüntetnek bizalmukkal. Ezt a bizalmat szolgáljuk már 15 éve.

Az évek során több száz internetes projekt készült nálunk, interjúra hívott országos és helyi média. 2015-ben egy több száz cégvezetőt összefogó üzleti klub megbízhatósági fődíjjal jutalmazta partnereinkhez való hozzáállásunkat.

Tervezett pozíciók, amire várjuk jelentkezésedet:
– weboldal szerkesztő, kreatív munkatárs
– teljes munkaidőben, munkaszerződéssel
– fizetés bruttó 180000 Ft

Felvételi meghallgatás érkezési sorrendben. Siess, nehogy lemaradj!

Csatlakozz hozzánk, hogy egymás céljait tisztelve még jobbak legyünk együtt,
és megtaláld munkahelyed, ahova örömmel érkezel minden nap!

Így fogsz dolgozni

Munkád kezdetén oktatást kapsz, miután képessé válsz modern, kommunikatív weboldalak felépítésére az általunk alkalmazott metódusok szerint, a legmodernebb eszközökkel. Kiválóan felszerelt, számítógépes munkahely vár, ahol jó hangulatban, kényelmesen fogsz dolgozni munkatársaiddal. Képes leszel olyan produkciók létrehozására, amelyekre méltán büszke lehetsz, ezzel elnyered munkatársaid és a partnerek megbecsülését és tiszteletét.

Saját betanítást nyújtunk, segítünk ha elakadsz.
Minden rendben lesz, jelentkezz bátran!

r

Jelentkezési feltételek

– OKJ szakképesítés, bármilyen megfelelő
– Max. középiskola, egyetemi, főiskolai végzettség kizárva
– 25 évnél fiatalabb életkor
– A jelentkezés időpontjában nem tanulsz oktatási intézmény nappali tagozatán

Előnyként értékeljük ezeket:

– Programozói tapasztalatok
– Webes, honlapépítő tanulmányok vagy tapasztalatok
– Angol nyelvismeret, beszédkészség, magabiztos helyesírás
– Az új ismeretekre való fogékonyság

Ezért lesz ez hozzád illő munkahely:

  • Tapasztalt mentortól tanulsz, így szakmailag érett szemléletet szerzel
  • Felelősséggel dolgozhatsz, így magadénak érezheted a feladatokat és az eredményt
  • Klassz hangulatú csapatot építünk, ahova örömmel csatlakozhatsz minden nap
  • A munka mellé pedig remek fizetés társul
  • Munkánkat komolyan gondoljuk, ezért hosszú távra tervezünk Veled is

Itt küldd el jelentkezésedet!

Jó hangulatú, kényelmes munkahelyen, modern eszközökkel valósíthatod meg önmagad, ahol kiváló mentor segíti a betanulásodat és hosszabb távra berendezkedhetsz.

Ebbe a munkakörbe várunk: webszerkesztő, kreatív munkatárs
Fizetés 180ezer Ft bruttó.
Munkavégzés nyíregyházi irodánkban.

A GINOP-5.2.4-16 pályázat feltételei szerint:

– 25 év alatti életkor
– középiskolai végzettség, felsőfok kizárva
– bármilyen OKJ szakképesítés

Előnyök:

– angol nyelvi képzettség
– számítógépes gyakorlat

Itt küldheted el jelentkezésedet:

Rövid, amerikai típusú önéletrajzban mutatkozz be, írd meg, mit jelentene Neked ez a pozíció! Töltsd fel, amit írtál és küldd el a jelentkezem gombbal!
Küldj üzenetet, ...vagy visszahívást! Gergely Gábor, Alphadesign
Így kérj visszahívást:
Küldd el a telefonszámot üzenetben, és röviden jelöld meg mikor alkalmas:
- pl. munkaidőben, vagy este 10-ig...
Küldés
Itt kérd el! 3 brilliáns javaslat, ami meglendíti honlapodat.
Kérem add meg az alábbi adatokat! Nemsokára olvashatod a Neked címzett javaslatokat! Kikötés: A javaslatok díjtalanok, azonban fenntartjuk a jogot, hogy szelektáljunk. A javaslatok kérése nem kötelez bennünket, de minden esetben válaszolunk.

Teljes név*

Email cím*

Telefon*

Weboldal címe*

Üzenet

Elfogadom az adatkezelési irányelveket

Itt kérd el! 7 örök honlapstratégia, ami felvirágoztatja honlapod!
Egyszerűen kérd el, és én pedig elküldöm Neked ezt a klassz anyagot!

Teljes név*

Email cím*